Bayilik Veren Firmalar

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Şartları (Ziyafet Çiğ Köfte Franchise)

2005 yılında Arnavutköy’de hizmet vermeye başlayan Ziyafet Çiğköfte şu anda hemen hemen her ilde Çiğköfte Bayilik açmış durumdadır. Kendine has farklı bir lezzet anlayışı ve yine kendine has müşterilerine sunum tarzıyla çok farklı bir damak tadı oluşturmuştur. Eşine az rastlanır tadı ve doğallığı ile ülkemizdeki insanlarımızın gönül rahatlığıyla tüketebileceği bir lezzettir.

Ziyafet Çiğköfte tamamen kendi üretimi olan ve çok çeşitli yan ürün menüsüyle zenginleştirdiği çiğ köftesini her tür yenilik ve gelişmelere açık tutarak her geçen gün daha da güzelleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini ve damak tadını her şeyden üstün tutan anlayışı da bu başarıyı yakalamalarında en önemli etkenlerden olmaktadır. Sizler de acının her türlü ziyafeti ile kazancınızın keyfini çıkarmaya bakın.

Sadece yurt içi değil yurt dışında da birçok çiğköfte bayilik talepleri alan ziyafet çiğköfte komşu ülkeler ve Avrupa’dan bazı devletlerle görüşmelerini hala sürdürmektedir. Girişimcilerinin yatırım durumuna göre esnek bir anlayışa sahip olan Ziyafet Çiğköfte sizlere pratik ve ekonomik alternatifler sunmaktadır. Sizde Ziyafet Çiğköfte ile büyümek ve bu lezzeti yörenizdeki herkese tanıtarak zengin olmak istiyorsanız tam size göre bir firmaya geldiniz demektir.

  • Yatırım bütçesi: 8.000-25.000 TL arası olmakta olup kardan pay alınmamaktadır.

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Başvurusu

Ziyafet Çiğköfte Bayilik Başvursunu, firmanın kendi sitesinde yer alan iletişim formu üzerinden ve aşağıda yer alan genel merkez telefonu üzerinden yapabilirsiniz.

Telefon Numaraları:

  • 444 3 405  
  • 90 542 497 4902
  • Fax:  +90 212 667 5975

Mail:  info@ziyafetcigkofte.com

Ziyafet Çiğköfte Adres: Malkoçoğlu Mahallesi, Edirne Asfaltı No:869/1 6, 34270 Sultangazi/İstanbul

Ziyafet Çiğköfte Bayilik

Destek
Yatırım
Kar Marjı
Büyüme

Ortalama Puan

User Rating: 4.65 ( 1 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı