Vodafone Bayilik Veriyor mu? Vodafone Bayilik Şartları 2019

Uluslararası bir telekomünikasyon şirketi olan Vodafone, 1991 yılında Birleşik Krallık üzerinden faaliyetlerine başladı. Ülkemize ise 2005 yılında giriş yaparak çok iyi bir çizgi yakalamayı başardı. Telsim firmasının TMSF tarafından satışa çıkarılmasını çok iyi değerlendiren şirket, 4.55 milyon dolar teklifle Telsim’i alarak bünyesine kattı. Vodafone, Bayilik sistemi sayesinde çok kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin her yerine ulaşmayı başardı.

Çok kısa sürede kendisini yenileyen ve güncelleyen firma Türkiye genelinde 1200’ün üzerinde cep merkezi ile müşterilerine çok iyi bir hizmet ağı sağladı. Bugün Türkiye’nin her tarafından milyonlarca insan Vodafone kullanmaktadır. Vodafone Bayilikleri ise diğer telekomünikasyon bayilerine nazaran çok daha aktif bir şekilde çalışmaktadır. Bu, Vodafone Bayiliğini oldukça avantajlı bir hale getirmektedir.

Vodafone Bayilik Veriyor mu?

Çok kısa sürede çok hızlı bir şekilde gelişen Vodafone, birçok yatırımcının da dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmıştır. Birçok yatırımcı tarafından çok karlı bir yatırım olarak görülmüş ve doğrudan aranılan şirket haline gelmiştir. Böylece, Vodafone Bayilik Veriyor Mu? sorusu en çok sorulan ve araştırılan soru haline gelmiştir. Bu sorunun cevabı Evet‘tir. Çok geniş bir ürün yelpazesine ve oldukça büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Vodafone, kendisiyle birlikte büyümek isteyen girişimcilere bayilik vermektedir.

Ülkemizde üç farklı bayilik seçeneği ile franchise veren Vodafone, bu bayilik sistemlerinin her biri için farklı bir ücret tarifesi uygulamaktadır.  Eğer siz de kısa sürede Vodafone ile büyümek istiyorsanız; Vodafone Shop, Vodafone Silver ya da Vodafone Store bayilik sistemlerinden birini tercih ederek kısa sürede büyüyebilirsiniz. Burada şunun bilinmesi gerekir ki, her Vodafone bayiliğinin kendine özel farklı şartları bulunmaktadır.

Vodafone Bayilik Şartları Nelerdir?

Vodafone her isteyene bayilik vermemektedir. Vodafone de pek çok şirket gibi bayilik açmak isteyen girişimcilerde sektör tecrübesi aramaktadır. Bu özellik Vodafone Bayilik Şartlarından ilkidir. Şayet sektör alanında hiçbir tecrübeniz yoksa Vodafone sizleri otomatik olarak en alt sektör olan Vodafone Silver Bayilik sisteminden başlatacaktır. Oldukça gelişmiş bir denetim ve takip sistemi olan Vodafone, sizi takip sürecine alacak ve satış hacminize göre 6’şar aylık periyotlarla bir üst pakete geçme hakkı tanıyacaktır.

Üst pakete geçme tanınma hakkı tamamen sizin satış yaptığınız iş hacmine göre teklif edilmektedir. Bu teklifler ilk başlarda sizlere çok cazip gelmeyebilir, fakat Vodafone Bayilik sisteminde üst basamaklara çıkmanın tek yolu bu olmaktadır.

Vodafone Bayilik Şartları, oldukça tempolu ve iş tecrübenizi sonuna kadar konuşturmanızı gerektirecek zorlu çalışma şartları içermektedir. Şayet bu aşamaları başarıyla tamamlar ve iyi bir yükseliş gösterirseniz, siz de bulunduğunuz yerde ki Vodafone ana bayilerinden birisi olabilirsiniz. Vodafone bayilik sisteminde bu kadar üst basamaklara tırmanmak için, kesinlikle alt basamaklardan geçmek zorunda olduğunuzu belirtmek isteriz.

Vodafone Bayilik Ücreti Ne Kadar? (Vodafone Bayilik Bedeli)

Vodafone bayiliği sisteminde farklı kriterler olduğu için, doğal olarak bayilik sistemleri arasında da bazı fiyat farklılıkları olmaktadır. Vodafone Bayilik Ücreti, öncelikle sizin başladığınız bayilik paketine göre belirlenmektedir. Eğer siz en alt kademe olan Vodafone Silver paketinden başlayacaksanız, tutmuş olduğunuz dükkânın dekorasyonu da dâhil olmak üzere toplam 25.000-30.000 TL arası bir masraf çıkacaktır.

Bunun devamında da yine cüzi miktarlarda olacak şekilde ara ödemeler yaparak üyelik paketinizi bir üst pakete çıkarabilirsiniz. Ama şunu tekrar belirtelim ki her ara ödeme yapan üst pakete çıkamamaktadır, bunun ilk şartı sizin satış hacminiz ve performansınız olmaktadır. Vodafone Store denilen ve Vodafone Bayilik sisteminin en üst tarafında yer alan bayilik şeklinin ücreti ise, 400.000-500.000 TL arasında bir ücrete mal olmaktadır. Böylesi bir bayilikte her türlü Vodafone işlemi yapılabilmektedir. Aynı şekilde bu tip bir Vodafone bayiliğinin kazancıda aynı oranda artmaktadır.

Vodafone Bayilik Başvurusu

Vodafone Bayilik Başvursunu, firmanın kendi sitesinde yer alan iletişim formu üzerinden yapabilirsiniz. Aynı şekilde aşağıda yer alan genel merkez telefonu üzerinden firma ile iletişim sağlayarak, bir Vodafone bayisi açma talebinizi iletebilirsiniz.

Vodafone İletişim Bilgileri

Telefon No: 0850 542 5000

E-Posta: Şuradan

Adres: İdealtepe Mah. Denizciler Cad. Dik Sok. NO: 12-10 Posta Kodu: 34841 Küçükyalı Maltepe/İstanbul

Vodafone Bayilik Değerlendirmesi

Destek
Yatırım
Kar Marjı
Büyüme

Ortalama Puan

User Rating: 5 ( 1 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı