Torku Ziyafet Bayilik Şartları 2021 – Torku Döner Bayilik Başvurusu

Torku Ziyafet Bayilik Şartları 2021

 

Torku Döner ya da Torku Ziyafet bayiliği günümüz şartlarında yapabileceğiniz ve belli oranda kazanç elde edebileceğiniz işlerden biri. Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Torku, döner sektöründe de oldukça iddialı ve bu alanda franchise imkanı sunuyor. Aşağıda, “Torku Ziyafet bayiliği – Torku Döner bayiliği nasıl alınabilir, Torku Döner bayilik şartları nelerdir, Torku Döner bayiliği kazandırır mı? Torku Ziyafet franchise maliyeti ne kadardır?” gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Torku Ziyafet Bayilik Şartları 2021 - Torku Döner Bayilik Başvurusu

Torku Döner  – Torku Ziyafet Bayiliği

Torku Ziyafet, hayatımıza oldukça hızlı giren ve son zamanlarda birçok ilde yeni şubeleriyle karşımıza çıkan bir Torku markasıdır. Torku Ziyafet ya da Torku Döner hazır gıda ürünlerinde sunduğu güveni, yemek sektöründe de sunmayı amaçlamakta ve döner sektöründe kaliteli ve güvenli bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Torku Ziyafet yemek sektöründeki güvenilir gıda talebine yanıt vermek amacıyla Torku Döner restoranlarını açmaya başlamıştır. 2017 yılında Torku Doğrudan Döner olarak hayatımıza giren bu restoranlar 2019 yılından itibaren Torku Ziyafet adıyla anılmaya başlanmıştır.

Torku Ziyafet Franchise Başvurusu ve Torku Ziyafet Bayilik Şartları

 

Torku Ziyafet bayiliği almak için belli başlı şartlar mevcuttur. Torku Ziyafet franchise başvurusu yapmadan önce bu şartları taşıdığınızdan emin olmalı ve olası maliyet kalemlerini detaylı olarak hesaplamalısınız. Parakazanmap ekibi olarak, Torku Döner bayilik şartları hakkında yaptığımız araştırma neticesinde derlediğimiz bilgiler şöyle;

  • Torku Ziyafet bayilik şartları, firma tarafından sunulan yatırım modellerine göre farklılık göstermektedir. Bir diğer deyişle, Torku Döner bayiliği yatırımı, franchise almak istediğiniz şehir, restoranı açmak istediğiniz konum ve buradaki ihtiyaca göre farklılık göstermektedir ve bayilik şartları da bu duruma göre değişmektedir.
  • Torku Döner bayilik başvurusu yapmadan önce, yatırım yapacağınız konumu, restoranı açacağınız dükkanın büyüklüğü ve uygunluğu, olası personel ihtiyacı gibi detayları da düşünmeli, şehirden şehire farklılık göstermek kaydıyla en az 200-250 bin TL gibi bir rakamı gözden çıkarmalısınız.
  • Torku Döner bayiliği başvurusu yaparken sizden istenen bilgiler arasında; şirket bilgileri, vergi numarası, sahip olduğunuz ya da kiraladığınız mağazaya dair bilgiler, franchise için düşünülen il, ilçe ve bölgeye ilişkin bilgiler, referans bilgileri yer almaktadır.
  • Torku Ziyafet bayilik başvurusunu yaptıktan sonraki süreç içerisinde, söz konusu yatırımı yapabilecek tecrübeye ve maddi güce sahip olduğunuzu, işinizi severek ve sorumluluk anlayışı içinde yapacağınızı göstermeniz gerekecektir.

Torku Ziyafet Bayilik Şartları 2021 - Torku Döner Bayilik Başvurusu

Torku Ziyafet Franchise Başvurusu Nasıl Yapılır?

Torku Döner Bayilik başvurusu (Torku Ziyafet Bayilik Başvurusu) Torku Ziyafet Franchise başvuru sayfasından yapılabilir. Eğer siz de Torku Döner bayiliği şartlarını taşıdığınızı düşünüyorsanız ve Torku franchise başvurusu yapmak istiyorsanız “https://torkuziyafet.com.tr/franchise-basvuru-formu/” sayfasını ziyaret ederek veya buraya tıklayarak ön başvurunuzu online olarak yapabilirsiniz.

Torku Döner Bayilik Maliyeti

Yukarıda belirttiğimiz üzere, Torku Ziyafet bayilik maliyeti ve şartları yatırım yapmayı düşündüğünüz bölge ve il özelinde değişiklik gösterebilmektedir. Eğer işlek bir caddede orta büyüklükte bir Torku Döner restoranı düşünüyorsanız bunun için yapacağınız harcamanın da normal bir döner restoranı maliyetinin çok üzerinde olabileceğini unutmamalısınız.

Torku Ziyafet İletişim Bilgileri

İhsaniye Mah. Alaaddin Bulvarı Tes İş Apt. No: 10/A Selçuklu / Konya

zaferdoner@torkuziyafet.com.tr

https://torkuziyafet.com.tr/

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı