Torku Bayilik Şartları 2021 | Torku Bayiliği Hakkında Her Şey

Ülkemizin tamamen yerli ve milli bir markası olan Torku, Konya’da organik yollardan üretim ilkesi ile yola çıkmış bir markadır. Kısa zamanda lezzeti ve tadı beğenilen marka, pek çok kişinin ‘Torku Bayilik veriyor mu? şeklinde sorular sormasına sebep olmuştur. Hemen her markette karşılaştığımız Torku Markası, ülkemizce herkes tarafından bilinen kaliteli ve doğallığın simgesi olan pek çok ürünü bünyesinde toplamayı başarmıştır.

Konya Şeker bünyesinde yer alan ve milyonlarca insana tohumundan gübresine kadar pek çok ürün yelpazesi sunan firma, adını Divan-ı Lugat’ı Türk’ten almıştır. Ve ipeksi-ipek gibi sağlam manalarına gelmektedir. İlk olarak milli değerimiz Konya Şeker’in piyasaya çikolata olarak sunduğu Torku Bayiliklerle birlikte git gide büyümüş ve günümüzde çok geniş bir ürün yelpazesine ve müşteri potansiyeline ulaşmıştır.

Torku’nun kalitesi ve lezzeti en başından beri söylediğimiz GDO’suz şeker pancarı üretiminden gelmektedir. Bu yüzden Torku, doğallığa ve sağlığa önem veren birçok girişimcinin dikkatlerini üzerine çekmeyi başarmıştır. Tamamen ileri teknoloji eseri fabrikalarda el değmeden ve doğal hammaddeden üretilen ürünler aynı şekilde doğal ve helal olarak ulaştırılmaktadır.

Torku Frachise Şartları Nelerdir?

Birbirinden kaliteli ürünleri üreten Torku’nun bayilik şartları nelerdir? Torku, ürünlerin hemen herkese en hızlı yollardan ulaştırılabilmesi için gerekli yeterlilik şartlarını sağlayan girişimcilere bayilik vermektedir. Yatırımcılarına epey büyük bir miktarda kar ettirecek olan bu kaliteli marka, yatırım noktasında yapılabilecek en doğru tercihlerden biridir. Peki, Torku Bayilik 2019 Şartları nelerdir?

  • Bayilik almayı düşünen girişimci ya da girişimcilerin tamamının kimlik bilgisi gerekmektedir.
  • Yine girişimci ya da girişimcilerin her tür iletişim bilgilerinin verilmesi zorunludur.
  • Şirketinizi açtığınız tarih yine firma tarafından istenilen şartlar arasında yer almalıdır.
  • Vergi numaranızın eksiksiz olarak firmaya ulaştırılması gerekmektedir.
  • Bir girişimci olarak satış yapmak istediğiniz alan türünü belirtmeniz gereklidir.
  • Franchise alarak açmayı düşündüğünüz dükkânın konumu ve büyüklüğü yine firma tarafından bayilik açma şartları arasında istenilen bilgilerden olmaktadır.

Torku bayilik Karlı mı?

Tamamen yerli ve doğal üretim olan Torku ürünlerine halkımız tarafından çok yoğun bir rağbet bulunmaktadır. Bu da doğal olarak firmanın ürünlerinin çok kısa sürede satılmasını ve her daim hızlı bir sirkülasyon oluşmasını sağlamaktadır. Hemen her bilinçli vatandaş hem sağlığı hem de ülke ekonomisine katkısı açısından Torku ürünlerini tercih etmektedir. Böylece Torku Bayiliği kar marjı yüksek bir yatırım haline gelmektedir. Dolayısıyla Torku bayilik almayı düşünen girişimcilerin sorduğu Torku bayilik karlı mı sorusunun cevabı olumlu hale gelmektedir. Rahatlıkla kısa sürede kendisini amorti ettirecek olan Torku Bayiliği yatırımcılarına bol kazançlar sağlayacaktır.

Torku Bayilik Bedeli Ne Kadar?

Bu konuda birçok araştırma yapmamıza rağmen net bir fiyata ulaşamadık. Fakat bu kadar bol çeşitte bir ürüne sahip markanın bayiliğini alabilmek için belli bir sermayeye sahip olunması gerekliliği kaçınılmazdır. Kısaca Torku bayilik bedeli sizin açmayı düşündüğünüz dükkânın büyüklüğüne, çalıştıracağınız eleman sayısına ve dükkânın içerisine alacağınız ürün çeşitliliğine ve miktarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Torku Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? (Torku Bayilik Başvuru Formu)

Torku Bayilik Başvurusunda bulunacakların, ilgili firmaya aşağıdaki iletişim kanallarıyla ulaşması gerekmektedir.

Torku İletişim Tel: 0332 324 03 53

E-mail: konyaseker@konyaseker.com.tr

Torku Bayilik Değerlendirmesi

Destek
Yatırım
Kar Marjı
Büyüme

Torku Bayilik Puanı

User Rating: 4.6 ( 2 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı