Su Bayiliği Veren Firmalar 2021 | Bayilik Veren 5 Su Markası

Su Bayiliği Veren Firmalar

Günümüzde en çok kazandıran iş sektörlerinde bir tanesi de su bayiliği işidir. Ülkemiz genelinde franchise sistemi ile çalışan ve bayilik veren pek çok su firması mevcuttur. Ülkemizde, özellikle yaz mevsimleri oldukça sıcak geçtiği için insanların doğal ve temiz suya olan ihtiyacı da artmaktadır.

Bilindiği üzere İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri olan suyun sağlıklı olması çok önemli bir durumdur. Günümüz yaşam koşulları düşünüldüğünde dünyamız her geçen gün kirlenmekte ve gerçek manada temiz su kaynaklarına ulaşım güçleşmektedir. Kanalizasyon atıklarının derelere karışması sonucu, insanların çeşme suyuna olan güveni sona ermiş ve hazır su kullanımını oranı en yüksek seviyelere çıkmıştır.

İşte bu noktada, su bayiliği veren firmalar, devreye girmektedir. Hazır su üretimi ve satışı yapan bu firmalar, insanlara doğal su kaynaklarından elde edilen ve hiçbir şekilde kire bulaşmamış tertemiz sulara ulaşma imkânı sunmaktadır. Su kirliliğinin zirveye ulaştığı günümüzde, su bayiliği işi oldukça popüler hale getirmiştir. Bu yüzden neredeyse her il ve ilçede, su dağıtımı gerçekleştiren bayilere rastlamak mümkündür.

Su bayiliği işi kazanç, kar marjı olarak da oldukça verimli bir alandır. Hemen her yıl kar oranını artıran hazır su sektörü, henüz çok fazla keşfedilmemiş bir sektördür. Şayet su dağıtımı yaparak, para kazanma fikri sizin de hoşunuza gittiyse, bu işin çok fazla yaygın olmadığı bir yerde iş yeri açma imkanınız varsa, Su Bayiliği sektörüne adım atabilirsiniz. Bunun için, su bayiliği veren firmalarla iletişime geçmeli ve su bayiliği için gereken şartları yerine getirmelisiniz. Biz bu konuda size rehber olması açısından, su bayiliği veren 5 firmayı bir araya getirdik.

İşte Su Bayiliği Veren Firmalar

Erikli Su Bayilik Şartları

1960 yılında üretime geçen ve ülkemizin en prestijli su markalarından olan Erikli su, Nuri Nihat Aslanoba tarafından kurulmuştur. Hemen herkesin güvenini kazanmış bu marka, en çok aranan ve satın alınan bir hazır su markası olabilmeyi başarmıştır.

İnsanlar için içme suyundaki en önemli konu, suyun doğallığı ve tadıdır. Erikli Su, tüketicinin bu konulardaki ihtiyacını karşılayarak kaliteli bir su markası olmuş ve onların güvenini fazlasıyla kazanmış durumdadır. Şayet bulunduğunuz bölgede Erikli Su yoksa, Erikli Su Bayilik alarak bu işe girişebilir ve bölgenizdeki açığı kapatarak, kısa sürede çok sayıda müşteriye ulaşabilirsiniz.

Erikli Su Bayilik Bedeli

Erikli su bayilik vermek için ilk olarak 50.000-100.000 TL arası bir sermaye istemektedir. Şayet uygun bütçeye sahipseniz ve gerekli koşullara sahip bir dükkân veya deponuz varsa, firma sizlere aylık kazancınızın en az 5000 TL olacağını vaat bile etmektedir. Erikli su bayiliği alabilmek için aranan şartları aşağıdaki gibidir.

 • Güvenli ve düzenli bir şekilde ürün dağıtımının yapılabilmesi için, bir araç ve araç şoförü ayarlanması gerekmektedir.
 • Yine Erikli Su bayilik şartları arasında firmanın uygun gördüğü araçlar dışında araç kullanmamak gelmektedir.
 • Çalıştırdığınız kişilere her türlü sosyal güvencelerini ve bütün haklarını eksiksiz olarak vermeniz istenmektedir.
 • Hemen her türlü sosyal platformda Erikli Su adına bir iletişim ağı açmanız gerekmektedir.
 • Yine kurduğunuz ofiste her daim hazır bulunacak bir elemanınızın bulunması gerekmektedir.

Bunlar Erikli su bayiliği almak için istenilen en temel şartlar olmaktadır.

Erikli Su İletişim

0216 636 69 00 ya da 444 0 222 numaralı müşteri hizmetlerinden ulaşarak Erikli Su Bayiliği hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Saka Su Bayilik Şartları

2004 yılında Sakarya ilimizin Hendek ilçesinde faaliyete başlayan Saka Su, hızla büyümüş ve günümüzün en çok beğenilen hazır sularından bir tanesi olmayı başarmıştır. Saka Su yine 2014 yılında cam su üretimini hayata geçirmiş ve kalitesine kalite katmıştır. Saka Su Bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alarak, doğallığına ve kalitesine sonuna kadar güvendiği ürününü ülkemizin her yerine ulaştırmayı amaçlamıştır. Hemen her boyutta pet şişe ürünü olan Saka Su, 19 litrelik damacana su ve maden suyu üretimi de yapmaktadır. Saka su franchise alabilmek içinse aşağıdaki şartlara sahip olmak gerekmektedir.

Saka Su Bayilik Bedeli

Türkiye’nin her yerinde bayilik veren Saka Su’nun Bayilik Ücreti 40.000 TL ila 50.000 TL arasındadır. Tabi bu ücret, bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir.

 • Saka Su Franchise Şartları arasında ilk olarak gerekli sermayenizin olması ve bölgenize rahat dağıtım yapabileceğiniz uygun bir dükkâna sahip olmanız gerekmektedir.
 • İnsanların sizlere rahatlıkla ulaşabileceği bir iletişim hattı açtırmanız gerekmektedir. Hatta mümkünse sosyal medya platformlarını aktif olarak kullanmalı ve buradan ürünün tanıtımını yapmalısınız.
 • Dağıtım yapabilme adına büyük ve uygun bir araç temin etmelisiniz. Bu aracın her tür dış kısmındaki Saka Su amblemlerinin kaplamasını Saka Su sizlere destek adına kendisi ücretsiz yapmaktadır.
 • Sorunsuz ve kaliteli bir dağıtım için bay çalışanlar bulmak ve bunların eğitimini ve kıyafetini temin etmek noktasında da Saka Su ücretsiz hizmet vermektedir. Yine reklamınız olması açısından firma sizlere ücretsiz el afişleri de dağıtmaktadır.

Saka Su İletişim

Tel: 0850 221 12 00 – Tel: 444 72 52

Sırma Su Bayilik Şartları

İlk 1991 yılında maden suyu üreterek bu sektöre başlayan Sırma su, 2002 yılından itibaren de doğal su üretimi gerçekleştirmeye başlamıştır. Zamanla büyüyen ve kendisini hızla geliştiren bu firma 2012 yılından itibaren limonata ve ice tea üretimine de başlamıştır. Ürün grubu noktasında oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Sırma Su, pet şişeleri, cam şişeleri ve 19 litrelik damacana hizmeti sağlamaktadır. Sırma Su Firmasından Bayilik almak isteyen girişimcilerinden öncelikle aşağıdaki kriterleri sağlamasını beklemektedir.

Sırma Su Bayilik Bedeli

Sırma su bayilik bedeli, ortalama sizlere 45.000 TL ila 60.000 TL arasında bir sermayeye mal olmaktadır.

 • Eğer Sırma Su bayiliği açmak istiyorsanız bir kere bulunduğunuz yerde Sırma su bayiliği yapan başka bir girişimci olmamalıdır.
 • Çünkü prensip olarak Sırma su bir ile ya da ilçeye birden fazla bayilik vermemektedir.
 • Firmanın sizden bir diğer talebi ise bu işi sorunsuz bir şekilde yapabileceğiniz hem büyüklük hem de temizlik yönünden uygun bir dükkâna sahip olmanız istenmektedir.
 • Sırma Su sizden yine uygun bir araç ve sorunsuz çalışacak dürüst dağıtım ve ofis elemanları talep etmektedir. Sırma Su iletişim bilgileri;

Sırma Su İletişim Bilgileri

Tel: 0216 544 27 00

E-Posta: info@sirmagrup.com

Hayat Su Bayilik Şartları

Su sektörünün öncülerinden bir tanesi olan Hayat Su, 35 yıllık geçmişe sahip bir firmadır. Sektöre 1984 yılında giren firma, ilk damacana hizmetini 2000 yılında vermeye başlamıştır. Sonrasında kendisini daha da geliştirerek birçok başarılara imza atmayı başarmıştır. Güven noktasında müşterilerinden tam not alan ve her tür denetimden başarıyla geçen Hayat Su hem kalitesiyle hem de güveniyle farkını ortaya koymuştur. Hayat Su Bayilik ağını daha da yaygınlaştırarak, hem girişimcilere iyi bir iş imkânı sağlamak hem de daha fazla kitlelere ulaşmayı amaçlamaktadır. Hayat Su bayilik şartları olarak ise aşağıdaki taleplerin karşılanmasını beklemektedir.

 • Bayi olabilmek için yeterli ve gerekli bir sermayeye sahip olmanız gerekmektedir. Sorunsuz bir dağıtım için hijyen koşullarına uygun ve yeterli büyüklükte bir dükkân temin etmelisiniz.
 • Dağıtım ve ofiste çalışacak dürüst temiz ve güvenilir elemanlar temin etmeli ve bunların kılık kıyafet noktasında her tür ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılanmalıdır.
 • Hayat Su Franchise Şartları açısından önemli olan bir diğer husus da temiz ve uygun dağıtım araçlarına sahip olmanızdır. Bu sayede tüketicilere hızlı ve kaliteli bir dağıtım hizmeti sağlanabilir.
 • Belirli bir müşteri potansiyeline ve Pazar payına sahip il ya da ilçede bulunmak.

Hayat Su İletişim Bilgileri

Hayat Su Tel: 0216 538 97 00

E-Posta: tuketici@hayatsu.com.tr

Elmacık Su Bayilik Şartları

Sakarya ilimizin Hendek ilçesinden çıkarılan bu kaliteli su sizlere en güvenilir yollardan ulaştırılmaktadır. Kesinlikle sizlerin sağlığı ve suyumuzun doğallığı adına hiçbir işleme tabi tutulmadan ve yine hiçbir kimyasal ile etkileşime geçirilmeden doğrudan ambalajlanarak satışa sunulmaktadır. Elmacık Su, Su Bayiliği veren firmalar arasında, isim hakkı bedeli almayan nadir firmalardan bir tanesidir. Her daim girişimcilerine kolaylıklar sağlayan ve her noktada elinden gelen desteği sağlayan firma, bayilik açma noktasında da müşterilerine oldukça yardımcı olmaktadır.

Elmacık Su Bayilik Bedeli

Ortalama Elmacık Su bayilik bedeli her tür masraflar dâhil 40.000 TL gibi bir fiyata mal olmaktadır. Bu masraf ise sizin dükkân kiralamanız, eleman ücretleri ve dağıtım aracı bedeli olmaktadır. Rahatlıkla kısa bir süre içerisinde yatırdığınız paranın çok daha fazlasını kazanabileceksiniz. Bayilik alabilmeniz içinse gerek ve yeter şartları sağlamalısınız.

Elmacık Su bayilik şartları arasında ilk olarak yeterli bir sermayenizin olması ve temiz ulaşımı ve dağıtım imkânı kolay bir dükkânınız olmalıdır. Haricinde Elmacık Su bayilik formunu dolduruyor, gerekli ortamı ve elemanı hazırladıktan sonra başvuruyorsunuz. Uygun görülmesi halinde başvurunuz onaylanmaktadır.

Elmacık Su İletişim Bilgileri

Elmacık Su Tel: 444 4 262

Su Bayiliği Veren Firmalar

Destek
Yatırım
Kar Marjı
Büyüme

Ortalama Puan

User Rating: Be the first one !

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Marmara Bölgesi geneline Ocaliptus Doğal Kaynak Suyu Bayilikleri ve diğer bölgelerde de Bölge Distribütörlükleri veriyoruz..

  Çok cazip bayilik, fiyat, promosyon avantajları ve diğer fırsatlar hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatları kaçırmamak için bizi hemen arayın..!

  ÜRÜNLER
  5 lt Cam Damacana
  15 lt Cam Damacana
  19 lt PC Damacana

  Silivri Beyciler Köyünde bulunan 8000m2 alanda kurulu ISO ve OHSAS uluslararası standartlarında faaliyet gösteren tesislerimiz ile firmamız kalite,hijyen ve müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir.

  Ürünlerimiz; Türkiyede sadece bulunduğu havzanın, jeolojik ve fedamantolojik yapısı bakımdan minaralce zengin,sağlıklı, alkali ve antioksidan özellikler içermekte ve kaynağından el değmeden, kapalı devre tam otomatik sistemlerle şişelenmekte ve sizlere sunulmaktadır.

  Hedef Bölgeler : Türkiye
  İsim Hakkı Bedeli : 0 – TL
  Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : 10 –
  Minimum Şube Açılış Maliyeti : 1000 – TL
  Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 1000 – TL
  Minimum Nakit İhtiyacı : 1000 – TL
  Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 1000 – TL
  Ortalama Şube Kurulum Süresi : 7 gün
  Reklam Katılım Ücreti : 0
  Gelirden Pay : %100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı