Seç Market Bayilik Şartları 2021 | Seç Market Franchise Bedeli

Bayilik Veren Marketler isimli yazımızda da ifade ettiğimiz gibi Seç Market Bayilik veren marketlerden bir tanesidir. Şok Market ile aynı çatı altında bulunan Seç Market’in Şok Market’ten tek farkı bayilik ve franchise sistemi ile büyümesi ve şubeleşmesidir. İki markette satılan ürünlerin tamamı hemen hemen aynıdır. Seç Marketi, Şok Marketten ayıran bir diğer özelliği ise, belirli ürünler dışında, şubelerin farklı ürünlerin de satışını gerçekleştirebilmesidir.

Bizim Toptan Satış Mağazaları bünyesinde yer alan Seç Marketler zinciri, bugün 500’ün üzerinde şube ile Türkiye’nin hemen her yerinde, yüzlerce farklı ürün çeşidiyle faaliyet göstermektedir. Peki, son yılların en popüler marketlerinden biri haline gelmeyi başaran Seç Market Bayilik Veriyor mu? Seç Market Bayilik Şartları Neler? Seç Market Franchise Bedeli Ne Kadar? Seç Market Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Seç Market Açmak Karlı mı? Seç Market Açma Maliyeti Ne Kadardır? 

Şayet sizin de aklınızda Seç Market açmak gibi bir fikir varsa, konuyla ilgili bir çok detayı bu yazıda bulabilir, aşağıda vereceğimiz iletişim kanalları üzerinden Seç Market ile iletişime geçebilir ve bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Seç Market Bayilik Veriyor mu?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere, Seç Market Bayilik ve Franchise yoluyla çoğalan, şubeleşen bir markettir. Genel Olarak Şok Market’in bulunduğu bölgelere kolay bir şekilde bayilik verilmektedir. Ürünler Şok Marketlerde yer alan ürünlerle hemen hemen aynıdır. Bu tür bir bayilik alan girişimciler, Bizim Toptan Satış Mağazalarının tedarik ettiği ürünler dışında da çeşitli ürünlerin satışını gerçekleştirebilmektedir.

Seç Market Bayilik Şartları Neler?

Seç Market açmak için gereken şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Seç Market’in açılacağı ilçede muhakkak bir Şok Market bulunması gereklidir. Zira ürün tedariği aynı dağıtıcılar tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • Şube olarak kullanılacak yerin yakınında farklı bir Seç Market bulunmaması gerekmektedir.
  • Seç Market, şube açmak isteyen girişimcilerden herhangi bir isim hakkı ve bedeli talep etmemektedir.
  • Şube olarak kullanılacak olan mekanın, asgari olarak 150 metrekarelik bir alana sahip olması gerekmektedir.
  • Reklam, broşür ve afişler dışındaki her şey, Seç Bayiliği alacak kişi ve kuruluşlar tarafından karşılanmaktadır. Yani mağazada bulunan dondurucular, raflar vs. diğer her şey, bayi tarafından satın alınmaktadır.
  • Seç Market bayilik vereceği girişimcilerle 3 yıllık bir sözleşme imzalamaktadır. Ayrıca, ürünler, vadeli olarak alınacağı için, firmaya 150-300 bin lira değerinde bir banka teminat mektubu verilmesi gerekmektedir.
  • Girişimciler, markette satılacak ürünler konusunda esnektir. Şok’ta yer alan ürünlerin dışında farklı ürünlerin satışını yapmak da mümkündür.
  • Seç Market olarak kullanılacak mekanın hijyen koşullarını sağlaması, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması, şube açmak isteyen girişimcinin tecrübeli ve girişimcilik ruhuna sahip, finansal bilgisinin bulunması da Seç Market Bayilik Şartları arasında gösterilebilir.

Seç Market Bayilik Bedeli Ne Kadar?

Seç Market, Bayilik almak isteyen girişimcilerden Bayilik Bedeli adı altında herhangi bir ücret talep etmemektedir. Dolayısıyla Seç Market Franchise Bedeli diye bir şeyden bahsetmek mümkün değildir. Seç Market, şube açmak isteyen girişimcilerden isim hakkı vs. gibi ücretler de talep etmemektedir. Şube açmak isteyen girişimcinin yalnızca 150-300 bin lira civarında bir teminat mektubu göstermesi gerekmektedir.

Seç Market Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Seç Market Bayilik Başvurusunda bulunmak için firmanın resmi sitesinde yer alan Seç Market Bayilik Talep Formu‘nu doldurmanız gerekmektedir. Linki tıklayarak ilgili sayfaya direkt olarak girebilir, formu doldurup bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Seç Market Açmak Karlı mı?

Market Açmak isimli yazımızda da belirttiğimiz üzere, bir marketin karlı bir yatırım olabilmesi için bazı analizlerin yapılması gerekmektedir. Bunlar arasında, marketin açılacağı bölge, bölgenin ihtiyaç düzeyi, müşteri potansiyeli, ihtiyaçlar ve maliyet hesaplamaları yer almaktadır. Bu analizi düzgün bir şekilde yaparak bu işe girişirseniz Seç Market açmak karlı bir yatırım haline gelecektir.

Seç Market İletişim

Seç Market iletişim kanalları şu şekildedir;

Genel Merkez: Kuşbakışı Caddesi No:19 Posta Kodu: 34662 Altunizade / Üsküdar / İstanbul
Tel: 444 82 40
https://www.secmarket.com.tr

Farklı Bir Alternatif: Ekomini Bayilik Şartları İçin Tıklayın

Seç Market Franchise Değerlendirme

Destek
Yatırım
Kar Marjı
Büyüme

Ortalama Puan

User Rating: Be the first one !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı