Origin Protocol (Origin Token) Nedir?

Origin Protocol Ne Zaman ve Kimler Tarafından Kurulmuştur?

Origin Protocol bir diğer adıyla (Origin Token) iki taraf arasındaki ticari işlemlerin, aracısız bir şekilde gerçekleştirilmesi için oluşturulmuş bir dijital para platformudur. Origin Protocol, kullandığı alt yapı sayesinde herhangi bir komisyon ödemeksizin, taraflar arasındaki para alış verişinin aracısız bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bu da alıcı ve satıcıların yüzde 20 ve 30 civarında bir tasarruf sağlamasına olanak tanır.

Origin Token (Origin Protocol) hediyesi bol bir sistemdir. Dileyen herkes Origin Protocol’de Staking işlemi gerçekleştirebilir ve yeni kullanıcılar davet ederek, uygulamalar geliştirebilir.

Origin Protocol sayesinde, bankasız kişiler bile Airbnb, Amazon, Booking ve Fiverr gibi pazarlara erişebilir. Kişiden kişiye olduğu için, sansürlere, kapanmalara ve yasaklanmalara maruz kalması zordur.

2017 yılında Amerika’nın San Fransisco eyaletinde kurulan Origin Protocol’ün güçlü bir ekibi vardır. Ve 45 güçlü firmadan yatırım almıştır.

Origin Token Binance Borsasında!

Alıcı ve satıcıların herhangi bir aracı olmaksızın doğrudan bir araya gelip işlem yapabilmelerini mümkün kılmayı hedefleyen Origin Coin, 9 Ocak tarihi itibariyle Binance Borsası’nda yerini almıştır. İlk işlem gününde 0.49 doları gören Origin Token, tam tamına %400’lük bir yükselişle, pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

OGN kısaltmasına sahip olan Origin Protocol (Origin Token), an itibari ile Binance Borsası’nda 0,25 Dolardan işlem görmektedir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı