Levent Börekçilik Franchise Şartları 2019 | Levent Börekçilik Bayilik Bedeli

Gıda sektöründe hizmet veren pek çok firma kurumsallaşarak, bayilikler vererek daha çok kişiye ulaşmaya ve kar marjını artırmaya çalışmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Levent Börekçilik’tir. Bayilik veren börek firmalarından biri olan Levent Börekçilik Franchise sistemi sayesinde bugün Türkiye’nin pek çok yerinde şubeler açmıştır. Bayilik veren börekçiler denince akla gelen ilk kuruluşlardan biri olan Levent Börekçilik Bayilik şartları ile pek çok girişimcinin ilgisini çekmektedir.

Bir çok ilde onlarca şubesiyle aktif olarak hizmet veren Levent Börekçilik 1968 yılında kurulmuş ve babadan oğula geçen bir başarı öyküsü haline gelmiştir. Böylesi köklü bir firmadan bayilik almak yapılabilecek en mantıklı yatırımlardan biri olarak gösterilmektedir. Şayet siz de kendinize ait bir börekçi açmak istiyorsanız, bu yazımızı inceleyebilir ve Levent Börekçilik Bayilik Şartları, Levent Börekçilik Franchise Sistemi, Levent Börekçilik Kar Marjı, Levent Börekçilik Bayilik Başvurusu gibi konular hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Levent Börekçilik Franchise Şartları

  • Levent Börekçilik Açmayı düşündüğünüz mekanın, insanların yoğun olduğu bir caddede veya AVM içerisinde olması gerekmektedir.
  • Levent Börekçilik müşteri memnuniyeti merkezli bir çalışma yürütmekte ve bayilik almayı düşünen girişimcilerden de aynı hassasiyeti beklemektedir.
  • Yapılan iş doğrudan gıda üzerine olduğu için, mekânın her daim temiz tutulmasına ve çalışanlarında temizlik konusunda aynı hassasiyete sahip olması gerekmektedir.
  • Bulunduğunuz il ve ilçede gerekli olan her tür yasal izni almış ve Esnaf ve Sanatkârlar Odasına kayıt yaptırmış olmanız gerekmektedir.
  • Levent Börekçilik açacağınız konumunun yakınlarında herhangi bir Levent Börekçilik Şubesi bulunmaması gerekir.

Levent Börekçilik Bayiliği Karlı mı?

Bu kadar köklü bir firmanın elbette ki hemen her il ve ilçede oldukça büyük bir müşteri potansiyeli bulunmaktadır. Dolayısıyla Levent Börekçilik Açmak Karlı mı? Türünden sorulara Evet yanıtını vermek mümkündür.  Çünkü insanlar özellikle kahvaltı vakitlerinde bu firmaya ait şubelerin önünde kuyruklar oluşturmaktadır. Levent Börekçilik’in oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. İnsanlar bu ürünler arasında Su Böreği’ni daha çok tercih etmektedirler. Şayet bu firmadan Börek Bayiliği alır ve uygun bir konumda, ferah bir mekan tutarsanız, kar marjınızın yüksek olma ihtimali oldukça yüksek.

Levent Börekçilik Franchise Bedeli

Türkiye’nin en köklü ve en gözde Börekçilik Firmalarından biri olan Levent Börekçilik Franchise Bedeli bölgeden bölgeye, mekanın büyüklüğüne ve potansiyeline göre değişiklik göstermektedir. Fakat bu iş için gözden çıkarılacak bedelin minimum 200 Bin TL olduğunu söylemek mümkündür. Şayet böyle bir düşünceniz varsa, firmanın resmi internet sitesi üzerinden veya aşağıdaki telefonları kullanarak, açacağınız bölge hakkında bilgi verebilir ve ortama bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Levent Börekçilik Bayilik Başvurusu

Levetn Börekçilik Franchise Başvurusunu aşağıdaki telefonlar üzerinden veya internet sitesinde yer alan iletişim forumunu doldurarak yapabilirsiniz. İşte Levent Börekçilik ile iletişime geçebileceğiniz kanallar;

Tel: 0532 765 78 04 / 0533 957 43 13

Levent Börekçilik Franchise Başvuru Formu: http://leventborekcilik.com/franchise.html

Levent Börekçilik Franchise Değerlendirmesi

Destek
Yatırım
Kar Marjı
Büyüme

Ortalama Puan

User Rating: 3.83 ( 2 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı