Köfteci Yusuf Bayilik Şartları 2021 | Köfteci Yusuf Franchise Bedeli

Son dönemlerde popülerliği ile adından sıkça bahsettiren Köfteci Yusuf, özellikle yiyecek sektörünün en karlı yatırım seçeneklerinden biri olarak gösteriliyor. 1996 yılından beridir Türkiye’nin pek çok noktasında hizmet veren Köfteci Yusuf, ilk olarak Bursa’nın İznik ilçesinde faaliyete geçmiştir. 23 yıldır kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam etmekte olan Köfteci Yusuf, bugün toplamda 72 adet şubesiyle hizmet vermektedir.

Peki Türkiye’nin popüler köfteci markası Köfteci Yusuf Bayilik veriyor mu? Köfteci Yusuf bayilik şartları neler? Köfteci Yusuf Franchise bedeli ne kadar? Köfteci Yusuf Bayiliği karlı mı? Köfteci Yusuf Bayiliği hakkında bu ve daha pek çok sorunun cevabını sizin için hazırladığımız bu yazıda bulabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Bayilik Veriyor Mu?

Köfteci Yusuf franchise konusunda birçok farklı konsept uygulamaktadır. Gelişim süreci içerisinde gerek yeni dekorasyonlarıyla, gerekse yeni markalarıyla beraber müşterilerine farklı şekillerde hizmet vermektedir. Köfteci Yusuf’un yeni markaları arasında; Döner Y, Yusuf Burger, BurgerAge, Ekmek Arası Y, Kamenta, Yol Boyu Lezzetleri çeşit markalar mevcuttur. Bazı şubeler Köfteci Yusuf’un tüm özelliklerini taşırken, bazı şubelerde ana konseptin dışına çıkılmıştır. Tüm konseptleri içerisinde barındıran bir şubeye örnek vermek gerekirse, Bozüyük Sarar Outlet şubesi incelenebilir.

Köfteci Yusuf Bayilik veriyor mu? Sorusunun yanıtına gelecek olursak, yapılmış olan resmi görüşmelere ve web sitesi üzerinde yer alan bilgilere göre Köfteci Yusuf şuanda bayilik vermemektedir. Firmanın yaptığı açıklamaya göre bayilik verilmemesinin ana sebebi yiyeceklerdeki lezzetten ve kaliteden ödün vermemek, ve müşteri memnuniyetini devam ettirebilmektir. Köfteci Yusuf Franchise yerine kendi bünyesi altında merkezi koordine ile yeni şubeler açmaktadır.

Köfteci Yusuf Bayilik Şartları Nelerdir?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Köfteci Yusuf Bayilik vermemektedir. Bu nedenle bayilik şartları gibi bir konudan bahsetmek mümkün değildir. Fakat internet sitesi üzerinde yer alan yer önerisi kısmını kullanarak, dükkanınızı Köfteci Yusuf’a kiralayabilirsiniz. Bunun için internet sitesi üzerinden başvuru yapmanız yeterli olacaktır. İlgili yetkililerin uygun görmesi halinde size ait mekan Köfteci Yusuf şubesi olarak kullanılabilir.

Köfteci Yusuf Bayilik Bedeli (Köfteci Yusuf Franchise Bedeli)

Köfteci Yusuf, Türkiye’de yer alan tüm restoranlarını kendi bünyesinde, merkezi olarak açmıştır. Kalitesini ve lezzetini korumayı hedefleyen marka, kendi bünyesi içerisinde şubeleşerek, bayilik ve franchising yoluna başvurmamıştır. Bu nedenle Köfteci Yusuf Bayilik Bedeli konusunda hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Aynı şekilde, firmanın isim hakkı bedeli de belirlenmiş değildir. Eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz, aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak yetkililer ile bizzat iletişime geçebilirsiniz.

Köfteci Yusuf Bayilik Başvurusu

Köfteci Yusuf markası her ne kadar bayilik vermese de, yine de başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Bunun için internet sitesinde yer alan başvuru formunu uygun şekilde doldurmanız yeterli olacaktır.

Adres: Kurtuluş Mahallesi Terziler Yolu No:4/1 Bursa/Yenişehir

Telefon: 0224 773 62 61

Email: musterihizmetleri@kofteciyusuf.com

Web Sitesi: kofteciyusuf.com

Köfteci Yusuf Franchise Değerlendirme

Destek
Yatırım
Kar Marjı
Büyüme

Ortalama Puan

User Rating: Be the first one !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı