Halk Ekmek Bayiliği 2021 | Halk Ekmek Bayilik Şartları

Halk Ekmek, temel bir bir besin olan ekmeğin, tüketiciye en uygun ve en sağlılı yollardan erişmesine aracı olan bir kuruluştur. İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok farklı noktasında, yüzlerce şubesiyle hizmet veren Halk Ekmek, ekonomik fiyatlarıyla, çeşitliliğiyle ve de lezzetiyle, ekmek ürünlerinde pek çok kişinin ilk tercihi arasında yer almaktadır. Başta dar gelirli vatandaşlara yönelik açılan Halk Ekmek, son bir kaç yılda büyük bir atılım gerçekleştirerek, her kesimden insana ulaşmayı başarmış ve müşteri potansiyelini oldukça yüksek bir rakama ulaştırmıştır. Tüm bu etmenler, Halk Ekmek Bayiliğini oldukça popüler bir hale getirmiş ve Halk Ekmek Bayilik veriyor mu? sorusunun çokça kişi tarafından sorulmasına sebep olmuştur.

Peki, büyük şehir belediyeleri tarafından kar amacı güdülmeden üretilen, hijyen, ürün kalitesi ve ucuzluğuyla öne çıkan Halk Ekmek Bayilik veriyor mu? Halk Ekmek Bayiliği için gereken şartlar neler? Halk Ekmek Franchise bedeli ne kadar? Halk Ekmek açmak ne kadar kazandırır? Halk Ekmek Bayilik Başvurusu nasıl yapılır? Halk Ekmek Bayiliği ile ilgili tüm bu soruların yanıtlarını bu yazıda bulabilirsiniz.

Halk Ekmek Bayilik Veriyor Mu?

Son zamanlarda, girişimciler tarafından çokça sorulan ‘Halk Ekmek Bayilik veriyor mu? sorusunun cevabı, ‘Evet‘tir. Halk Ekmek, İstanbul ve Ankara’da yaygın bir şekilde bayilik vermektedir. Dolayısı ile Halk Ekmek Bayiliği almak isteyen girişimciler, gereken şartları sağladıktan sonra bir Halk Ekmek şubesi açabilir ve ekmek ve benzeri gıda ürünlerinin satışından gelir elde edebiliriler.

Halk Ekmek Bayilik Şartları Nelerdir?

Halk Ekmek Bayiliği almak, diğerlerine oranla daha kolaydır. Halk Ekmek’ten Bayilik almak isteyen kişinin aşağıdaki şartları yerine getirip, en yakın bölgede bulunan bir Halk Ekmek Müdürlüğü’ne başvuruda bulunması gerekmektedir. İşte Halk Ekmek Bayilik Şartları;

Başvuru Esnasında Gereken Belgeler:

  • Nüfus Cüzdanı Örneği,
  • Resimli İkametgah Belgesi,
  • Savcılık Belgesi,
  • Halk Ekmek bayiliği alacak kişi işsiz veya düşük gelire sahip biri olmalıdır. Aylık kazancı 800 lirayı aşan kişiler Halk Ekmek Bayiliği başvurusunda bulunmazlar.

Halk Ekmek Franchise Bedeli (Bayilik Bedeli)

Oldukça kısıtlı bir sermaye ile Halk Ekmek açmak mümkündür. Zaten Halk Ekmek, sermayesiz, işsiz ve düşük gelirli kişilere bayilik açma hakkı tanımaktadır. Halk Ekmek açmaya hak kazanan kişilerin, aylık 400 lira ila 500 lira arasında bir büfe kullanım ücreti ödemeleri gerekmektedir. Bunun yanında 3 ayda bir olacak şekilde 75 liralık bir kira bedeli ve her kasa için 12 liralık bir kullanım bedeli bulunmaktadır. Özetle Halk Ekmek Bayiliğinin maliyeti oldukça düşüktür.

Halk Ekmek Bayilik Başvurusu (İletişim)

Size yakın herhangi bir Halk Ekmek A.Ş Müdürlüğünden bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki iletişim kanallarından birini kullanarak Bayilik Başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ankara Halk Ekmek Bayilik Başvurusu:

Adres: Macunköy Mah. Anadolu Bulvarı No : 13 Gimat/Ankara

Tel: (0 312) 397 33 65-66-67

Faks: (0 312) 397 33 71

İstanbul Halk Ekmek Bayilik Başvurusu:

Edirnekapı Fabrikası: 0212 635 20 81/668 dh.

Sultangazi Cebeci Fabrikası: 0212 476 00 90/328 dh.

Kartal Cevizli Fabrikası: 0216 441 24 30/440 dh.

 

Halk Ekmek Bayiliği Değerlendirmesi

Destek
Yatırım
Kar Marjı
Büyüme

Ortalama Puan

User Rating: Be the first one !

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba, ben şuan çalışmıyorum gelirim yok. Halk ekmek bayilik almak istiyorum. Detaylı bilgi hiç bir yerde bulamadım. Mesela ben çalışmadığım için gelirim yok bu kişiye özel bir şart mı ? Yani evde başka kişinin geliri 800 TL altında olması gerekir denen kuralı bozar mı yoksa kişiyi mi bağlar ? Bayilik alındığında onlar mı yeri belirliyor yoksa sen mi ? Bilgi verirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı