Gratis Bayilik Şartları 2021 | Gratis Bayiliği ve Franchise Sistemi

Bu yazıda, ülkemizin en saygın kozmetik ve kişisel bakım firması olan Gratis’i inceledik. Sizler için, Gratis bayilik veriyor mu? Gratis bayilik şartları nelerdir? Gratis Franchise bedeli ne kadardır? Gratis şubesi açmak için ne kadar ücret ödemek gerekir? gibi soruların cevaplarını bir araya getirdik. Şayet bir Gratis bayiliği açmak istiyorsanız, aradığınız soruların yanıtlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Gratis Bayilik ve Franchise Sistemi

Demir Sabancı’nın 2006 yılında kurduğu Sedes Holding, 2009 yılı gibi kozmetik ve kişisel bakım ürünleri alanında özerkleşerek Gratis markasını kurma kararı aldı. Çok kısa bir süre içerisinde, birçok yerde Gratis bayilik çalışmaları başlatıldı. Ve bu firma, kısa süre içerisinde Türkiye’nin kozmetik alanında hizmet veren lider firmalardan biri haline gelmeyi başardı. Şu anda 500’ün üzerinde şubesi ve binlerce çalışanı ile kozmetik ve kişisel bakım alanında en dikkat çekici markalardan birisi olan Gratis’in bayilik bedeli ve franchise sistemi hakkındaki bilgiler de artık netleşmiş durumda.

Gratis Bayilik Şartları

Kurumsal yapısı oldukça gelişmiş ve personelinin tamamını eğitimden geçirerek profesyonel bir ekiple çalışan şirket, kozmetik alanında en başarılı şirketlerden bir tanesidir. Aynı zamanda, müşterilerine sunduğu ve sayısı 4 milyonu geçen Gratis Kart dağıtımı sayesinde, belli bir müşteri tabanını da edinmiş durumdadır. Bugün, Gratis’in kampanyalarını dört gözle bekleyen ve almak için yarışan milyonlarca müşterisi mevcuttur.

Bayilik konusunda gelince Gratis, bayilik şartları noktasında oldukça katı bir politika izlemektedir. Aslında bu kadar kısa süre içerisinde bu derece hızlı büyümesini de bu tutumuna borçludur. Çünkü Gratis en kaliteli markaları kendi bünyesinde tutmakta ve açtığı bütün şubeleri de kendi bünyesinde açmaktadır. Her bir personelini bizzat kendisi eğitime tabi tutmakta, hemen hemen her Gratis bayisinde erkek ve bayan kişisel bakım ürünlerine, kozmetik, parfümeri, ağız, bebek, anne çocuk ve cilt bakım ürünlerine yer verilmektedir. Bunun yanında yukarıda yazmış olduğumuz ürünlerin üretimini yapan pek çok marka da Gratis bünyesinde yer almaktadır.

Gratis Bayilik almak kendi iç sözleşmelerinden ve prensiplerinden dolayı oldukça zor görünmektedir. Dünyanın birçok ünlü markasını bünyesinde bir araya getiren ve raflarında müşterisine sunan mağaza oldukça prensipli bir çalışma metodu izlemektedir. Müşterilerine sunmuş olduğu Gratis Kart da göstermelik olmayıp, gerçek manada birçok üründe cazip indirimler sağlamaktadır. Bu da yine mağaza olarak ne kadar disiplinli ve müşteri odaklı çalıştıklarını göstermektedir.

Gratis Bayilik Veriyor mu?

Kişisel bakım ve kozmetik alanında Türkiye’nin neredeyse en iyisi olan Gratis, kendi markasını başka firma ya da şahıslara vermeme adına kesinlikle Bayilik ya da Franchise gibi sistemlere girmeyeceğini açıklamıştır. Hiçbir şekilde franchise ve bayilik vermeyen şirket, bu sebeple Türkiye’nin her bölgesinde açtığı bütün şubelerin tamamını kendi bünyesinde açarak bu konudaki net tutumunu da ortaya koymuştur. Gratis yalnızca şube açmakla yetinmemiş, bu şubelerde çalışacak personeli de kendi yetiştirmiş ve onların her birine özel eğitim seminerleri düzenleyerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaya çalışmıştır. Gratis markasını bu kadar kısa sürede zirveye çıkmasını sağlayan nedenlerin başında da bu özveri ve kalite bilinci yer almıştır.

Gratis Bayilik Alma

Yukarıda da ifade ettiğimiz üzere, Türkiye’nin en önemli ve önde gelen kişisel bakım ve kozmetik şirketi Gratis bayilik ve franchise vermiyor. Fakat Gratis’in bayilik harici çalışmak istediği yan şubeler ya da şirketler olabilir. Bu noktada Gratis ile paralel olarak çalışabileceğinizi ve ona bir artı değer katabileceğinizi düşünüyorsanız böyle bir şube açmayı düşünebilirsiniz. Bunun haricinde Gratis Franchise almak şimdilik mümkün gözükmemektedir. Nihayetinde Gratis şirketi de şirketin geliştirilmesi ve daha ileriye götürülmesi adına bayilik dışındaki çalışmalara profesyonel sözleşmeler eşliğinde yeşil ışık yakabilmektedir. Fakat böyle bir iş için ciddi bir sermaye gerektiğini belirtmek gerekir.

Gratis Franchise Bedeli – Bayilik Ücreti

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi Gratis, kendi şubelerini kendi açmakta ve başka herhangi bir kişi veya kuruluşa bayilik izni vermemektedir. Bu durumda Gratis Bayiliği almanın pek bir mümkünatı yoktur. Dolayısı ile Gratis Franchise Bedeli veya Gratis Bayilik Ücretinden bahsetmek yersiz olur.

Gratis İletişim Bilgileri

Gratis şirketi ile ilgili her türlü sorularınız ve merak ettikleriniz için kurumsal bazda iletişim sağlamak adına aşağıda belirtilen iletişim adreslerini kullanabilirsiniz:

Çağrı Tel: 0850 210 69 00

Telefon: 0212 705 26 00 (Genel Müdürlük)

Adres: Cömert Sok. Yapı Kredi Plaza C Blk.

Levent Beşiktaş/İSTANBUL

Web Sitesi: www.gratis.com

E-Posta: info@gratis.com

Gratis Şubeleri 

 

Gratis Bayilik

Destek
Yatırım
Kar Marjı
Büyüme
Eğitim

Ortalama Puan

User Rating: 4.02 ( 5 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı