Civil Çocuk Giyim Bayilik Şartları 2021 | Çocuk Giyim Mağazası Açmak

Uzun bir süredir çocuk giyim alanında hizmet sunan Civil Çocuk Giyim Mağazaları, 1996 yılında kurulmuştur. 23 yıldır çocuk giyim ve tekstil üzerine yüzlerce markanın binlerce ürününü bir araya getirerek müşterilerinin hizmetine sunan Civil Çocuk Giyim bayilik sistemi ile de müşteri potansiyelini her geçen gün daha da artırmaktadır. Her markanın benzer ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunan firma, ürünler arasında karşılaştırma karşılaştırma imkânı sağlamakta, ve bu yönü ile de müşterilerine güven aşılamaktadır.

Civil Çocuk Giyim Firması, her tür giyim ve tekstil alanında müşterilerine perakende mağazalar zinciri olarak hizmet vermektedir. Günümüzde 60’ın üzerinde mağazasının yanı sıra, online olarak da mağazacılık hizmeti sunan firma, çocuk giyiminde öncü bir konuma sahip hale gelmiştir. 0-14 yaş arasındaki bebek ve çocuklar için hemen her tür giyim ve tekstil ürünlerini bünyesinde barındıran Civil Cocuk Giyim, ayrıca hamile giyim ürünlerinin de satışını yapmaktadır.

Yaklaşık olarak 650 farklı çeşit ürünün satışını yapan firma hakkında merak edilen konuların başında şunlar vardır;  Civil Çocuk Giyim Bayilik Veriyor mu? Civil Çocuk Giyim Bayilik Şartları Nelerdir? Çocuk Giyim Mağazası Açmak Karlı mı? vs. İşte o soruların cevapları.

Civil Çocuk Giyim Bayilik Veriyor mu?

Civil Çocuk Giyim 60’ın üzerindeki bayisinden birçoğunu kendi bünyesinde açmıştır. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, esasında franchise sistemine çok da sıcak bakmamaktadır. İşin başında tüm bayilerini kendisi açan firma, sonraları online satış işlemine yönelmiş ardından nadiren de olsa, ihtiyaç bulunan yerlere bayilik vermeye başlamıştır. Dolayısıyla Civil Çocuk Giyim Bayilik Veriyor mu? sorusunun net bir cevabı bulunmamakla birlikte, bu yönde bir düşünceye sahip olanların genel merkezle görüşmeleri ve az da olsa bir efor sarf etmeleri gerekmektedir.

Civil Çocuk Giyim Bayilik Şartları Nelerdir?

  • Kolay kolay bayilik vermeyen firmanın bayiliğini almak da pek kolay değildir. Bunun için güçlü bir sermaye birikimine ihtiyaç bulunmaktadır.
  • Civil Çocuk Giyim Bayiliği alabilmek için, 650 markaya ait 30.000 ürünü alabilecek bir sermaye gücünüzün olması gerekmektedir.
  • Yine böyle bir ürünü pazarlayabileceğiniz büyüklükte geniş ve ferah bir mekâna ihtiyacınız olmaktadır.
  • Civil Çocuk Giyim Bayiliği almak isteyen adaylarının ticari sicilinin temiz olması, yani ticari geçmişlerinin temiz olması gerekmektedir.
  • Bayilik almak isteyen girişimciler belli bir miktarda teminat göstermek zorundadır.
  • Civil bayilerinin kesinlikle müşteri memnuniyet odaklı ve sorumluluk sahibi olmaları gerekmektedir.
  • Bayiliği alan girişimciler her zaman, mağazalarının başında durarak yönetici pozisyonunda mağazadaki her türlü durumu kontrol etmelidirler.
  • Açılacak mağazalarda yalnızca Civil Çocuk Giyim’in müsaade ettiği ürünler satılabilmektedir.
  • Yine Civil Çocuk Giyim Bayilik Şartları arasında, bayilik açmayı düşündüğünüz mekânın oldukça büyük, ferah ve insan potansiyelinin fazla olduğu bir yerde bulunması gerekmektedir.

Civil Çocuk Giyim Bayilik Bedeli

Birçok iş alanında olduğu gibi bu iş sektöründe de sizden elbette ki belli bir sermaye bedeli istenmektedir. Burada şunu rahatlıkla belirtebiliriz ki Civil Çocuk Giyim için oldukça yüklü miktarda bir paranız olması gerekmektedir. Fakat Civil Çocuk Giyim Bayilik Bedeli hakkında net bir fiyat vermek mümkün değildir. Bunun en büyük sebebi de bayiliği açılacağı ilin sosyal ekonomik durumu, tutulacak mağazanın kirası, çalıştırılacak eleman sayısı ve giderleri gibi çok sayıda bilinmeyenin olması.

Az çok kira ve fatura giderlerinizi, eleman giderlerinizi ve her tür iç dekor masrafınızı hesapladıktan sonra firma için gerekli olan sermaye giderini aşağıda vereceğimiz iletişim adresinden irtibata geçerek daha net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Civil Çocuk Giyim Bayilik Başvurusu

Genel olarak bayilik vermeyen bir firma olan Civil Çocuk Giyim’e Bayilik başvuruları bizzat yapılmaktadır. Şayet böyle bir düşünceniz varsa, aşağıdaki iletişim kanalları vesilesiyle Civil Çocuk Giyim Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz.

Civil Çocuk Giyim İletişim

Tel: 0216 383 45 25

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Cihan Sokak No:20 Çayırova – Kocaeli

İnternet Sitesi: civilim.com

 

Civil Çocuk Giyim Bayilik Puanı

Destek
Yatırım
Kar Marjı
Büyüme

Ortalama Puan

User Rating: 3 ( 1 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı