ÇiğKöfte Bayilik | Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar 2021

Bayilik Veren Çiğköfte Firmaları ve Şartları

Bundan 8-10 yıl öncesine kadar kendi çapında, mahalle aralarında ufak işletmeler şeklinde yürütülen çiğköfte sektörünün, bu derecede devasa boyutlara ulaşacağını kimse tahmin edemezdi. Bugün, binlerce kişiye iş imkanı sunan bu sektörün bu kadar gelişmesindeki esas sebebin, çiğköfte bayilik sistemlerindeki kolaylıklar olduğunu söylemek mümkün. Zira bir çiğ köfte bayiliği almak için, çok yüksek miktarlarda ücretler ödemek, büyük masraflar yapmak gerekmiyor. Çiğ köfte üreticileri, daha çok satıcıya, dolayısı ile alıcıya ulaşmak için, oldukça cazip fırsatlarla çiğ köfte bayiliği (franchise) veriyor. Bu sayede yılların küçük işletmeleri artık devasa tabelalar altında, çok büyük miktarlarda çiğköfte satışı yapıyor. Ve çiğköfte bayilik veren firmalar, yatırımcılarına sundukları imkanlarla, her geçen gün daha fazla bayiye hitap etmeyi başarıyor.

Kısa süre içerisinde ana sermayeyi sahibine iade eden çiğ köfte sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bayilik veren bazı firmalar, çiğköfte franchise bedeli talep ederken, bazı diğer firmaları ise çiğ köfte dükkanı açmak için bayilik bedeli talep etmiyor.

Bu yazıda çiğ köfte bayilik veren firmaları görebilir, çiğ köfte bayiliği hakkında aradığınız çoğu bilgiye ulaşabilir ve çiğköfteci açmanın maliyetlerini, kazancını, çiğ köfte franchise sistemini, çiğköfte bayilik şartlarını öğrenebilirsiniz.

Çiğköfteci Açmak Ne Kadar Kazandırır? 

Hemen hemen herkes bir işe başlamadan önce, o işten para kazanıp kazanamayacağını merak eder ve bunu araştırır. Siz de bir çiğköfte dükkanı açmak istiyorsanız ve bir çiğ köftecinin ne kadar kazandığını merak ediyorsanız etrafınıza bakmanız yeterli.  Zira Türkiye’nin neresine giderseniz gidin hemen hemen her sokakta bir çiğköfte şubesi ile karşılaşmanız mümkündür. Bu da çiğköfte bayilik sisteminin gerçek manada kazançlı bir yatırım olduğunun en büyük göstergesidir. Çünkü çiğ köfte, her yaştan kesimin damak zevkine hitap etmekte olup herkesin keyifle tüketebildiği bir gıda türüdür. Bu yüzden hiçbir zaman popülaritesini yitirmeyecek bir lezzet olup düzenli ve temiz iş yapan çiğ köfteci dükkanlarına, her zaman ve  her ortamda kolaylıkla para kazandıracak bir iş alanı yaratmaktadır.

Nitekim çiğ köfte bayiliği veren firmaların bir kısmı franchise verirken, bayilik bedeli ve isim hakkı bedeli gibi ücretler bile talep etmemekte ve çiğ köfte bayilik şartlarını ise oldukça basit tutmaktadır. Bu tür ücretleri talep eden firmalar ise bu miktarı 5.000 lira ile 25.000 bin lira arasında tutmakta, bu sayede çiğ köfte bayiliği ekonomik açıdan da oldukça cazip bir hale gelmektedir.

ÇiğKöfte Bayilik Veren Firmalar (Çiğköfte Bayilik Şartları ve Franchise Sistemi

Ziyafet Çiğköfte Bayilik/Franchise Şartları

Ziyafet Çiğ Köfte firması 2005 yılında İstanbul Arnavutköy’de kurulmuştur. Dileyen herkese kolay bir şekilde Çiğköfte Bayiliği veren bu firma, kendine has farklı bir lezzet ve sunum anlayışın sahiptir. Bugüne kadar Türkiye’nin pek çok yerine bayilik veren firma, franchise fırsatları sunmaya devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir hizmet anlayışı ile ilerleyen Ziyafet Çiğköfte, bugün Türkiye’nin en büyük ve en önde gelen çiğ köfte firmalarından biri olarak görülmektedir. Firma, çiğ köftenin yanı sıra, daha pek çok yan ürün satma imkanı da sunmaktadır. Doğallığı ve lezzeti ile çiğ köfte severlerin beğenisini kazanan Ziyafet Çiğ Köfte, bayilik açısından da oldukça avantajlıdır.

Sadece yurt içi değil yurt dışında da birçok çiğköfte bayilik talepleri alan Ziyafet Çiğköfte, yurt dışına da açılmaya başlamaktadır.  Girişimcilerinin yatırım durumuna göre esnek bir anlayışa sahip olan Ziyafet Çiğköfte sizlere pratik ve ekonomik alternatifler sunmaktadır. Siz de Ziyafet Çiğköfte ile büyümek ve bu lezzeti yörenizdeki herkese tanıtarak zengin olmak istiyorsanız tam size göre bir firmaya geldiniz demektir.

 • Ziyafet Çiğ Köfte’nin Franchise/Bayilik Bedeli 8.000-25.000 Türk Lirası arasında olup, kardan pay alınmamaktadır.

Oses Çiğköfte Bayilik/Franchise Şartları

Sizde etsiz çiğköfte sektöründe hep öncü ve ilklerden olan, çiğköfte sektörüne liderlik yapan ve sürekli gelişerek büyüyen OSES ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız gelin bizimle tanışın. Kendi halinde ufak ve şirin bir şube ile başlayan serüvenimiz şu anda nerdeyse 70’e yakın ilimizde ve 800’ü aşkın şubemizle büyümeye devam etmektedir. Çiğköfte Bayilik olarak hedefimiz kesinlikle yalnızca Türkiye olmayıp dünyanın her yerine ulaşabilmektir. OSES Avrupa standartlarında Türkiye’nin ilk çiğköfte fabrikasını kurmuş ve enfes kalitede çiğköfte üretmeyi başararak yine bir ilke imza atmayı başarmıştır. İnsana ve geleceğe yatırım yapmayı kendine ilke edinmiş olan OSES personelinin tamamı belirli standartları taşıyacak şekilde büyük bir titizlikle seçilmektedir.

Müşteri memnuniyetini ve damak zevkini de ön olanda tutan OSES sürekli kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Markalaşma ve Çiğköfte Bayilik konusuna çok büyük bir önem ve yatırım yapan OSES girişimciler sürekli ile iletişim halinde olmaktadır. Sizde OSES ile etsiz çiğköfte sektöründe bir numara olmak istiyorsanız en kısa sürede iletişime geçiniz.

 • Yatırım Bedeli: 15.000-20.000 TL
 • Ortalama kar oranı: %100

Komagene Çiğköfte Bayilik/Franchise Şartları

Çiğköfte denince akla ilk gelen 2004 yılında kurulan ve en güvenilir markalardan birisi olmayı başaran çiğköfte lideri olmak bizim için gurur verici bir durumdur. İnsanlar her gittikleri yerde özellikle komagene bayilerini aramakta ve buradan yemeyi tercih etmektedir. Komagene olarak kendimize “Çiğköfte sektöründe bir dünya markası olmak” vizyonunu belirledik ve tüm çalışmalarımızı bu vizyon doğrultusunda yaptık.

Ülkemizin 78 ilinde hemen hemen 1000’in üzerinde Çiğköfte Bayilik sayısı ile şube bazında rekor bir seviyeye ulaştık. İlk olarak 2011 yılında Almanya’da ilk yurt dışı şubesini açan Komagene şu anda dünyanın 8 farklı ülkesinde 25’in üzerinde şubesiyle hizmet vermektedir. Komagene ailesi olarak bizim için franchiselerimizle olan iş ortaklığımız çok önemli olmaktadır. Çok gelişmiş bir denetleme mekanizması olan komagene şubelerini düzenli olarak denetlemekte ve hijyen kurallarına çok büyük önem vermektedir. Sizde eğer gayet disiplinli ve dünya markası olan Komagene ile çalışmak istiyorsanız en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz.

 • Yatırım Bütçesi:15.000-25.000 TL
 • Ortalama Kar Oranı: %100

Kardan Pay: Alınmıyor

Adıger Çiğköfte Bayilik/Franchise Şartları

Sizde kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız tamamen insanımızın damak zevkine uygun olan ve ürün kalitesiyle hemen hemen herkese hitap eden Adıger Çiğköfte Bayilik için daha fazla beklemeyin. Kar marjı yüksek olup, bütün girişimcileri sonuna kadar destekleyen alt yapımızla her zaman yanınızda olmaktayız. Bizden alacağınız bayilik sayesinde çok kısa sürede adınızdan ve şubenizden bahsettirecek ve birçok müşteri potansiyeline sahip olacaksınız.

Açacağınız çiğköfte şubenizde en kaliteli ve beğenilen Adıger çiğköftelerini müşterilerinize beğeniyle sunabileceksiniz. Çiğköfteleriniz kesinlikle barkotlu olarak ve gıda vakumu güvenliğiyle sizlere ulaştırılmaktadır. Direkt olarak fabrikamız üzerinden şubelerimize sevkiyat sağlanmaktadır. Şube açma noktasında sizlere her tür teknik desteği sağlıyor ve bütün fizibilite çalışmalarınızı bizzat biz yapıyoruz. Bizimle çalışmak için daha fazla beklemeyin ve en kısa sürede iletişime geçiniz.

 • Yatırım Bedeli:7.500-15.000 TL
 • Kar Oranı: %100
 • Kardan Pay: Alınmıyor

Çiğköftem Bayilik/Franchise Şartları

Ülkemizde ilk olarak 1993 yılında kurulan ve günümüzde sektörün lider markası olan Çiğköftem markası, Türkiye’nin yurt dışında en fazla Çiğköfte Bayilik şubesi bulunan yöresel fastfood markası olmaktadır. Globlend bünyesinde faaliyetlerine devam eden Çiğköftem, geleneksel lezzetimizin vazgeçilmeyen tek adresi olmayı başarmıştır. Bugüne kadar dünyanın 8 ülkesinde 300’ün üzerinde şubesi ile her geçen gün daha da büyüyerek doğal çiğköfte lezzetini dünyanın her yerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

Markamız günlük, doğal, katkısız ve taze çiğköfte üretimi misyonu ile en zoru başararak dünya üretim standartlarındaki kaliteyi yakalamıştır. Kesinlikle tüketici hassasiyetine duyarlı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, hijyen ve sağlık kurallarını ilk sırada tutan Çiğköftem Çiğköfte Bayilik çalışanları da bu başarımızda şüphesiz en büyük yardımcılarımızdır. “En tatlı acı” sloganı ile bütün dünya mutfağının en gözde lezzetlerinden olmayı başarmıştır.

Tüm bunların yanında Çiğköftem bir Türkiye markası olarak, Avrupa’da ki en büyük etsiz çiğköfte şube ağına sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. Sizde bu gururu bizlerle paylaşmak ve bizimle birlikte büyümek istiyorsanız en kısa sürede bayilik için bizimle iletişime geçiniz.

 • Yatırım Bedeli: 30.000-40.000
 • Ortalama Kar Oranı: %100
 • Kardan Pay Alma: Alınmıyor

Battalbey Çiğköfte Bayilik/Franchise Şartları

Çiğköfte sektöründe en önde gelen markalardan olan Battalbey Çiğköfte hızla büyümeye ve şubeliğini alan girişimcileri de büyütmeye devam ediyor. Türkiye’nin her yerinde girişimcilere bayilik imkanı sunuyor ve bu konuda elinden gelen her tür desteği sağlıyor. Çiğköfte bayilik alınması noktasında her devrede girişimcilerini kollayan ve bu noktada kendimiz %5, şubelerimiz ise %100 kar etsin sloganı ile hareket etmektedirler.

En kaliteli çiğköfteyi piyasaya yine aynı şekilde en uygun fiyata sunan bir markayız. Bunun yanında bütün insanlarımıza en kaliteli ve en doğal çiğköfte yedirmek tek hedefimiz denilmektedir. Türkiye de en fazla şubesi olan ve zirvede bulunan bir firma olarak sizleri de bizimle birlikte zirveye taşımak istiyoruz.  Bizimle çalışmak için kendinize uygun bir şube bulup satışa hazır hale getirdikten sonra bizden ürün sipariş etmeniz yeterli olmaktadır.

 • İsim Hakkı Bedeli: Yok
 • Şube Açma Bedeli: 2.000 TL
 • Kar Oran: %100
 • Kar Payı Alma: Alınmıyor

Kahta Çiğköfte Bayilik/Franchise Şartları

1990 yılında İstanbul Levent meydanında başlayan çiğköfte serüvenimiz şimdi ülkemizin dört bir yanında açılan şubeleriyle büyümeye devam ediyor. İyilikler ve güzel tatlar paylaşıldıkça daha da artarmış. Bizde bu sebeple ülkemizin hemen hemen her yerinden her girişimcimize Çiğköfte Bayilik vermeye devam etmekteyiz. Tadı oldukça beğenilen ve artık tek bir noktada yetersiz kalan Kahta Çiğköfte böylece yavaş yavaş şubelerini artırmaya başladı.

Zamanla şube artırmakla kalmadı kendi lavaş üretim tesisini ve yine çiğ köfte fabrikasını da kurmuş oldu. Sağlık ve hijyen kurallarını ilk prensip edinen markamız tüm Türkiye genelinde 300’ün üzerinde şubesiyle siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Eğer sizler de kısa bir süre içerisinde büyümek ve daha başka kişilere de iş imkanı sağlamak istiyorsanız en kısa sürede bayilik için bizimle iletişime geçmelisiniz.

 • Yatırım Bütçesi: 5.000-15.000 TL
 • Kar Oranı: %100
 • Kardan Pay: Alınmıyor

Tatlıses Çiğköfte Bayilik/Franchise Şartları

Çiğköfte sektöründe çığır aşan ve beğeni noktasında zirveye ulaşan Tatlıses Çiğköfte marka sahibi ve itibarlı bir şube sahibi olmanın da diğer adıdır. Tatlıses Çiğköfte Bayilik demek işinde bağımsız ve bir numara olmak demektir. Yatırdığınız paranın size en kısa sürede dönmesi ve en kısa sürede refah seviyenizi artıracak bir gelir elde etmeniz demektir. Yapacağınız oldukça düşük bir maliyetle geliri yüksek olan bir işe sahip olmanız demektir.

Sizi her daim ileriye taşıyacak bir lezzete sahipsiniz demektir. Tatlıses çiğköfte bayiliğiniz ile zaten belli bir müşteri potansiyeline sahipsiniz demektir. Bayilerimizin hakkını gözeterek geniş bir korumalı bölge imkanı sunmaktayız. Hiçbir zaman yatırım ve tedarik noktasında sorun yaşamazsınız. Sizlere bu kadar geniş haklar tanıyabilmemiz elbette ki bizim ne kadar köklü ve güvenilir bir marka olduğumuzu göstermektedir. Hemen hemen şartları uyan her girişimcimize bayilik vermekte ve gerekli ekipman desteğini sağlamaktayız.

 • Yatırım Bütçesi: 5.000-30.000 TL
 • Ortalama Kar Oranı: %100
 • Kardan Alınan Pay: Alınmıyor

Onnumara Çiğköfte Bayilik/Franchise Şartları

2015 yılında şubeler açmaya başlayan Onnumara çiğköfte kısa sürede Çiğköfte Bayilik sayısında büyük patlama yaşadı ve 4 ayrı ülkede onlarca şubesiyle hizmet vermeye başladı. Lezzeti ve kalitesiyle son zamanların en gözde çiğköfte markası olan Onnumara çiğköfte sizleri de kendi bünyesine dahil olmaya bekliyor. Her daim müşterilerine karşı saygılı ve güler yüzlü bir personelden yana olan şirket vereceği bayiliklerde ki personelde de ilk olarak bu şartı aramaktadır.

Kesinlikle bayilik noktasında isim hakkı bedeli gibi bir ücret talep etmeyen Onnumara çiğköfte sizleri de bu lezzeti ülkemizin her yanına ulaştırma adına şube açmaya davet ediyor. Bazen paradan daha önemli değerler vardır; dostluk, güven, samimiyet ve vefa gibi. Bu yüzden asla bayiliklerinden kar payı, isim hakkı yok banka teminatı gibi farklı bedeller istemek 10’a göre değil.

 • Yatırım Bedeli: 5.000 TL
 • Ortalama Kar Oranı: %100
 • Kardan Pay: Alınmıyor

Adıyörem Çiğköfte Bayilik/Franchise Şartları

Dile kolay günlük 40 ton çiğköfte ve 500 bin adet lavaşı özel acı sosuyla birlikte üretmek ve bunu şubelerine sorunsuz dağıtmak. 4000 metre kare kapalı alan üzerine kurulu fabrikamızla tamamen katkısız ve doğal çiğköftemizi sizler için üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Bunun yanında Çiğköfte Bayilik şubelerimizde firmamıza ait Adıyörem markasıyla ayran, şalgam suyu, nar ekşili sos, acı sos ve burma kadayıflarda beğeninize sunulmaktadır. Kesinlikle sağlıklı ve katkısız bir çiğköfte üretmeyi firma politikası haline getiren Adıyörem çiğköfte ürünlerinde asla bulyon ve Çin tuzu gibi sağlığa zararlı katkı maddeleri kullanmamaktadır. Tamamen kendi tesislerinde doğal ve organik üretim yapmaktadır. Bütün çiğköftelerimiz özel soğutucu bölmeli araçlarımızla hijyen ve gerekli hava koşullarında bayiliklerimize teslim edilmektedir. Türkiye genelinde 400’ü aşkın şubesiyle hizmet veren markamıza sizleri de dahil etmek istiyoruz.

 • Yatırım Bütçesi: 10.000
 • Kar Oranı: %100
 • Kardan Pay: Alınmıyor

Elazığlı Çiğköfte Bayilik/Franchise Şartları

Elazığlı Ahmet adında bir ustanın 1997 yılında, kendi halinde bir arabanın arkasında çiğköfte satarak başladığı ticaret hayatı şimdi bir sektör oldu. Ahmet usta çiğköftenin üretim izni olmaz denilen günlerde Tarım Bakanlığının kapısından ayrılmamış ve sonunda istediği izni almıştır. Şimdi diğer firmalar kadar adı duyulmasa da Ahmet Usta’nın meşhur bir sözü vardır; oda” Bizi bilen bilir” sözüdür. Şimdi kendi fabrikasında her maddenin en doğalından ve tazesinden yapılan çiğköftesi Türkiye’nin dört bir yanındaki Çiğköfte Bayilik adreslerinde sevenleriyle buluşmaktadır. Buradan bayilik alanlar sadece bayilik değil ayrıca saygın ve prestijli bir çiğköftenin adresini de almış olmaktadırlar.

Kendi fabrikasında doğal maddelerden katkısız olarak üretilen etsiz çiğköfteler yine aynı şekilde kendi araç zinciriyle şubelerine ulaştırılmaktadır. Üretimi yine sizler için bizzat Ahmet Usta’nın kendisi yapmaktadır. Bayilerimizde sadece çiğköfte değil içliköfte ve tatlı çeşitlerimizi de bulabilme imkanına sahip olmaktasınız. Sizleri de Elazığlı Çiğköfte Bayisi olmaya davet ediyor ve bizimle iletişime geçmeye bekliyoruz.

 • Yatırım Bütçesi: 10.000-25.000TL
 • Ortalama Kar: %100
 • Kardan Pay: Alınmıyor

Hacıalioğlu Çiğköfte Bayilik/Franchise Şartları

Çok eski bir geçmişe sahip olan çiğköfte bizimle birlikte yeniden hayat bularak ve lezzetine lezzet katarak yepyeni bir sayfa açmıştır. Kesinlikle en doğal malzemeler olan; bulgur, salça, ay çiçek yağı, isot, kuru soğan, fıstık, badem, tuz, ceviz yağı, sarımsak, mısır yağı, ve kendi topraklarımızda yetişen en taze ve özel baharatlarla hazırladığımız Hacıalioğlu Çiğköftemizi sizlere sunuyoruz. Bizden Çiğköfte Bayilik alan girişimcilerimizde müşterilerine bu doğal ve eşsiz lezzeti sunmaktadır.

Çiğköftelerimizde hiçbir şekilde bulyon veya Çin tuzu gibi katkı maddeleri bulunmamaktadır. Bu noktada firma olarak tamamen doğallıktan ve halkımızın sağlığını korumaktan yanayız. Bizim için kalite, özen ve hijyen vazgeçilmez prensipler arasında yer almaktadır. Bütün ürünlerimiz her tür üretim standartlarına uygun olup tamamı HELAL sertifikalıdır. Ülkemizin birçok ilinde onlarca bayiliği ile sizlere hizmet veren Hacıalioğlu Çiğköfte sizleri de bayilik açmaya ve bu doğal lezzeti bulunduğunuz yöredeki insanlarla tanıştırmaya davet ediyor.

 • Yatırım Bedeli: 7.500-20.000 TL
 • Kar Oranı: %100
 • Kardan Pay: Alınmıyor

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı