A101 Bayilik Veriyor mu? A101 Bayilik Şartları 2021

Bugün Türkiye’nin en önemli market zincirlerinden biri olan A101, faaliyetlerine 28 Mart 2008 yılında başlamıştır. Pazara 121 adet şubesiyle giriş yapan A101, kısa sürede Türkiye’nin her yerinde çok sayıda şube açmış ve milyonlarca müşteriye ulaşmayı başarmıştır. Kendi depolarını ve kendi nakliyat organizasyonlarını yaparak, bir çok ürünün sevkiyatını gerçekleştiren firma, tüketiciye kaliteli ürünleri en ucuz bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Peki, bugün Türkiye’nin 81 ilinde 7.000 bini aşkın mağazasıyla hizmet veren A101 Bayilik veriyor mu? A101 Bayilik Şartları neler? A101 Bayilik Başvurusu nasıl yapılır? A101 Franchise Bedeli ne kadar? Bu ve bunun gibi tüm soruların yanıtlarını, sizler için hazırladığımız A101 Bayilik isimli bu yazıda bulabilirsiniz.

A101 Bayilik Veriyor Mu?

Firmanın tam adı A101 Yeni Mağazacılık A.Ş.’dir. Ortaklık yapısı üzerine kurulmuş bu marketler zincirinde hisse olarak %79’u Aydın ailesine ait olmakla beraber, Turgut Aydın’a aittir. Sistem olarak hard discount uygulayarak, belirli kampanya dönemleri içerisinde müşterisine çeşitli ürün grupları adı altında yüksek indirimler sunarak hizmet vermektedir. Televizyon, cep telefonu, tekstil, kırtasiye ve elektrikli ev aletleri kategorisine kadar belirli dönemlerde kampanyalar yapmaktadır. Piyasa fiyatlarından daha düşük fiyatlar ile hizmet vererek, adından sıkça bahsettirmektedir.

A101 bayilik veriyor mu? Sorusunun cevabına gelecek olursak, şu zamana kadar herhangi bir bayilik verilmedi. A101 yeni mağaza açılışlarını tamamen merkezden yönetmektedir. Açıldığı dönemden bu yana hiçbir zaman bayilik veya franchise vermemiştir. Yeni mağaza operasyonlarının tamamı merkezden yönetilmektedir. Ayrıca buna uygun mağaza sorumlusu, yardımcısı ve çalışanları da yöneticiler tarafından seçilmektedir.

A101 Bayilik Şartları Nelerdir?

A101 kısa süre içerisinde büyük bir gelişim göstererek, rakiplerini tamamen sollamış ve bilinir bir marka haline gelmiştir. Durum böyle olunca girişimciler tarafından da çok cazip bir yatırım olağanı olarak gözükmektedir. Fakat biraz önce de bahsettiğimiz gibi A101 bugüne kadar hiçbir şekilde bayilik vermemiş, kendi merkezi sistemi ile mağazalarını açmaya devam etmektedir. Elbette ilerleyen dönemlerde bayilik vermeyeceği anlamına gelmiyor. Bunun için yakından takipte olup, olası bayilik durumlarında bu yazımızı tekrar güncelleyeceğiz. A101 için bayilik alamasanız da, web sitesi üzerinden kiralık dükkan önerisinde bulunabilirsiniz. Resmi sitesine giriş yaparak, kiralık dükkan önerisi kısmından mülkiyeti size ait olan dükkan ile ilgili gerekli bilgileri doldurarak, A101 ile irtibata geçebilirsiniz. Dükkanınızın metrekaresi ve konumu uygun görülürse, verdiğiniz iletişim adresinden sizlere elbette dönüş sağlanacaktır.

A101 Bayilik Bedeli Ne Kadar?

A101 bayilik vermediği için belirlenmiş bir tutarda bayilik veya isim bedeli bulunmamaktadır. Fakat bir market açmak, özellikle de A101 gibi büyük bir market zincirine dahil olmak ciddi yatırım tutarları gerektirecektir. Bayilik sistemlerinde genellikle demirbaş adı verilen raf, ekmek dolabı, kasa bankosu ve sütlük gibi birçok materyal girişimci tarafından temin edilmektedir. Bu nedenle tahmini olarak 100-200 bin TL civarında bir maliyet çıkabilir.

A101 Bayilik Başvurusu (İletişim)

A101’in bayilik vermediğini yazımızda açıkladık. Fakat yine de şansınızı denemek isterseniz veya soracağınız farklı bir şey varsa, altta vereceğimiz iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Adres: Saray Mahallesi, Naya Sokak No:2/A İstanbul/ÜMRANİYE 34768

Çağrı Merkezi: 0850 808 2 101

Santral: 0216 633 25 00

Web: www.a101.com.tr

Üstte yer alan iletişim bilgileri yardımıyla A101 genel müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca resmi web site adresinden, kiralık yer önerisinden bulunabilirsiniz.

A101 Bayilik Değerlendirmesi

Destek
Yatırım
Kar Marjı
Büyüme

Ortalama Puan

User Rating: Be the first one !

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı